Ти як? Ментальне здоров'я

Багато українців почуваються «не на місці»: тривога, проблеми зі сном, погані думки та емоційне вигорання стали частиною буденності. Хронічний стрес вимагає нормального життя, тому важливо навчитися боротися з тривогою, щоб зберегти стабільне психічне здоров'я.

Щоб кожен українець міг заспокоїтися та «прийти до них», навіть перебуваючи на самоті, перша леді Олена Зеленська ініціювала створення програмного здоров’я «Ти як?».

Ліцей міста Рубіжного активно долучився до ініціативи. У рамках програми відбулося поняття з елементами тренінгу «Ти як? Психологічне здоров'я» для учнів ліцею. Під час заняття діти опанували техніку самодопомоги, ділилися думками та планами на майбутнє. Сподіваємося, отримані знання принесли допомогу і будуть використані при нагоді.

Піклуйтеся про своє психічне здоров'я - це ключ до гармонії та щасливого життя

/Files/images/19989/IMG-1.jpg /Files/images/19989/IMG-2.jpg

/Files/images/19989/IMG-3.jpg