Європейська інтеграція

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують в суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС. Для учнів ліцею міста Рубіжного на цьому тижні проведено ряд заходів для роз’яснення переваг європейської інтеграції України.

Класними керівниками 7-8 класів, педагогом-організатором та учителями-предметниками ліцею проведено:

- тематичні онлайн-уроки “Інтеграція в європейський освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи”, “Європейське і світове співробітництво”, “Європа починається з тебе”;

-дискусії “Що я можу зробити для України”, “Співдружність України з ЄС”;

- інформаційні хвилинки, години спілкування “Україна – європейська держава”, “Історія Європейського союзу”, ” Європа без бар’єрів”;

- віртуальний круїз “Вікно у світ європейської культури”, “Чехія – дивовижна й неповторна”;

- конкурс малюнків “Європа очима дітей”.

В своїх роботах учні відобразили бачення України в Європі.

/Files/images/19989/0-070-23-28.jpg /Files/images/19989/0-070-23-29.jpg