Мої весняні канікули

Під час весняних канікул, незважаючи на постійні атаки ворога, педагоги ліцею міста Рубіжного активно спілкувались зі своїми вихованцями в режимі дистанційного навчання. Розширювали та поглиблювали знання учнів з історії, культури, театрального мистецтва. Формували позитивну мотивацію на навчальну діяльність, вчили висловлювати власні думки, ділитися враженнями. Вчили активно відпочивати.

Протягом тижня відбулися різноманітні заходи, а саме:

Години спілкування на теми : «Молодіжні субкультури», «Нехай мрії збуваються»; Екоподорож «Збережемо цей неповторний світ!»; Виховні години: «Україно моя, ти у мене єдина!», «Ми виховуємо патріотів»; «Вибір професії - крок до життєвого успіху» з елементами тренінгу. Квест «Сплетімо вінок український сьогодні»; «Весняна толока «У нашому двірку, як у вінку» та психологічне розвантаження з допомогою арт-терапії.

Діти мали змогу ознайомитися з українським кінематографом та переглянути «Реальну історію. Занурення у світ історичних подій, заснованих на реальних подіях». Також учні говорили на тему «Профілактика туберкульозу» (до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом) . Переглядали та обговорили кінофільм «Станція призначення-життя».

Учні випускних класів мали змогу проконсультуватися з приводу реєстрації на НМТ.

Весняні канікули в нашому закладі пройшли цікаво, насичено та з користю.

/Files/images/19989/0-070-23-10.jpg /Files/images/19989/0-070-23-11.jpg

/Files/images/19989/0-070-23-12.jpg /Files/images/19989/0-070-23-13.jpg