Безпечні канікули

З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій учнів Ліцею міста Рубіжного Луганської області ознайомили з правилами техніки безпеки під час весняних канікул, відмітили обов'язковість їх дотриманням. Розповіли про правила поведінки під час повітряної тривоги, правила дорожнього руху, правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми.

Нагадуємо батькам: не залишайте дітей без догляду, знайте, де і з ким бувають ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування зі смартфоном у режимі онлайн. Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте їй, що війна триває, і потрібно дотримуватися правил поведінки під час повітряної тривоги.

Безпека наших дітей - це найголовніше в нашому житті!

/Files/images/19989/0-070-23-00.jpg /Files/images/19989/0-070-23-01.jpg

/Files/images/19989/0-070-23-02.jpg