Всесвітній день поезії

Напередодні Всесвітнього дня поезії в ліцеї міста Рубіжного учні 8-9 класів на годинах спілкування знайомились з історією свята, яке відзначається щороку в день весняного рівнодення. На уроках української літератури вчителі «пройшли» з учнями дивовижними стежками української поезії, відкрили учням красу поетичного слова, удосконалювали навички виразного читання поетичних творів. Адже поезія неабияк розширює світосприйняття, наповнює мову новими словами, надихає на цікаві починання. Вивчати поезію дуже корисно для пам'яті. У Всесвітній день поезії на уроці англійської мови учні 8-В класу відвідали так званий україно-британський телеміст, спільно проведений працівниками Львівської та Ліверпульської центральної бібліотеки. Британці з радістю протягнули руку допомоги під час повномасштабного вторгнення: забезпечили комфортом та затишком українців, які змушені були тікати від ворожих бомб, облаштували полицю української літератури. І сьогодні британські бібліотекарі допомогли учням та вчителям поринути у неймовірний світ української та британської поезії.

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу.

Безумовно, поезія – універсальний спосіб говорити і бути почутим.

/Files/images/19989/0-071-23-44.jpg /Files/images/19989/0-071-23-45.jpg

/Files/images/19989/0-071-23-47.jpg /Files/images/19989/0-071-23-46.jpg