Олімпійські ігри. Відродження

18 березня 2024 року в ліцеї міста Рубіжного Луганської області пройшов олімпійський урок «Олімпійські ігри. Відродження». Ведуча розповіла присутнім про Олімпійський рух, Олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор. Про церемонію нагородження, церемонію закриття ігор. Нагадала, що до Олімпійської символіки належать Олімпійські кільця, Олімпійський прапор, Олімпійське гасло, Олімпійська емблема, Олімпійський гімн, Олімпійський вогонь та Олімпійський смолоскип. А засновником сучасного олімпійського руху справедливо вважають французького педагога і громадського діяча П’єра де Кубертена. Учні запам’ятали, що Олімпійським вогнем є вогонь, що запалюють в Олімпії під егідою МОК. Вогонь проходить свій шлях до міста, в якому відбуваються Олімпійські ігри, за допомогою смолоскипової естафети та закінчує подорож у великій чаші олімпійського стадіону. А п’ять кольорових кілець – синє, чорне, червоне, жовте, зелене – на чисто білому полотнищі – це Олімпійський прапор, який урочисто підіймається в Олімпійському місті на високій щоглі олімпійського стадіону, там, де майорять прапори всіх держав-учасниць Олімпійських ігор.

Дякуємо ведучій за змістовну розповідь. Адже на уроці діти отримали нові знання, взяли участь у вікторині, дізнались про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо – олімпійську.

/Files/images/19989/0-071-23-37.jpg /Files/images/19989/0-071-23-38.jpg