День українського добровольця

Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити. 14 березня в Ліцеї міста Рубіжного Луганської області до Дня українського добровольця для учнів 7-11 класів був проведений тематичний виховний захід "Українські добровольці". Ведуча, педагог-організатор І. Кашуба, розповіла присутнім про справжніх патріотів, героїв, яких повинне знати й пам’ятати кожне покоління. Про героїзм та мужність українських добровольців, які з початку подій на сході України у 2014 році пішли на фронт і прийняли удар ворога на себе. Про тих воїнів, які після початку повномаштабного вторгнення російських військ, масово почали записуватися добровольцями у військоматах країни. Педагог-організатор пригадала історію зародження сучасного добровольчого руху України. Учні переглянули репортаж про 111 окрему бригаду Сил територіальної оборони Луганської області ЗСУ. Під час заходу лунали вірші та пісні. А вчителі записали відео- привітання добровольцям, які стали гордістю українського народу.

День українського добровольця

/Files/images/19989/0-071-23-34.jpg /Files/images/19989/0-071-23-35.jpg