4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку!

З нагоди цього дня в ліцеї міста Рубіжне Луганської області на уроках проведені інтерактивні інформаційні хвилинки з метою розширення та поглиблення знань учнів про поняття «онкологія», «рак», «мутація», формування вміння обґрунтовувати свої судження щодо шкідливих звичок. Учні дізнались про важливість профілактики онкологічних факторів. Закріпили навички отримання достовірних даних із засобів масової інформації. Запам’ятали, що заразитися раком від іншої людини неможливо, а уникати людей, які хворі на рак, не варто. Вчителі наголосили, що запорукою профілактики раку є активний та здоровий спосіб життя, правильне харчування, відмова від тютюнопаління та надмірного вживання алкоголю, своєчасне проходження медичних обстежень.

/Files/images/19990/0-072-23-09.jpg /Files/images/19990/0-072-23-10.jpg

/Files/images/19990/0-072-23-11.jpg