Всесвітній день снігу

У третю неділю січня відзначають Міжнародний день снігу

Напередодні цього свята в Ліцеї міста Рубіжного провели онлайн виставку дитячих творчих робіт. На ній також представили свої витвори і вчителі образотворчого мистецтва Ковальова Марина та Гавришова Наталія. Окрім того, учителі провели різноманітні майстер-класи. Під час майстер-класу з пластилінографії (Гавришова Н.) діти навчилися створювати картини з пластиліну. Пластилінографія відноситься до нетрадиційної техніки ліплення та являє собою малювання пластиліном, ліплення на будь-якій щільній основі. Предмети і об’єкти при цьому виходять рельєфними та цікавими. Робота з пластиліном виховує в учнях охайність, посидючість, прагнення досягти мети, знижує дратівливість. Але найголовнішим є те, що, займаючись ліпленням, дитина всебічно розвивається, вчиться відчувати прекрасне, створюючи власноруч красиві подарунки для близьких та рідних людей. Під час майстер-класу з розписування подарункових пакетів учні навчилися основних технік малювання гуашшю та створили власноруч подарункові пакети, на яких зобразили чарівні зимові пейзажі. Роботи учнів вражали творчим баченням краси. Тому ми вирішили створити фотогалерею яскравих та веселих робіт.

Ліцеїсти різних класів надсилали свої світлини на фоні снігових пейзажів, особливо щемливими виявились ті, що були зроблені в рідному Рубіжному буквально за кілька днів до початку війни. З таких дитячих світлин були створені колажі та презентації, з якими діти та вчителі ділилися на виховних годинах. Також були проведені вікторини, ігрові форми роботи на годинах спілкування до цього прекрасного та веселого свята.

Всесвітній день снігу Всесвітній день снігу 2

/Files/images/19993/0-075-23-34.jpg /Files/images/19993/0-075-23-35.jpg