Новорічні святкові години спілкування

Наближаються святкові дні Нового року. А в Рубіжанському ліцеї тривають новорічні святкові години спілкування (згідно плану роботи). Класні керівники розповідають учням про Новий рік, традиції Різдва, про як вогонь миру, який доставляють з Вифлеєму до різних куточків світу, про те, що цей вогонь символізує мир, любов та добро.

Старшокласники на виховних годинах переглядають відео «Українські вечорниці». Відчувають красу давніх українських звичаїв і обрядів. Учнів середніх класів знайомлять із традиціями, звичаями та обрядами народів світу, що пов’язані Різдвяно-новорічними святами. Багато в чому традиції святкування Різдва в різних країнах світу подібні, але кожна культура має свої нюанси. Наприклад, Різдво у Франції відзначають тільки один день. Найкращим подарунком під ялинку для французів є шоколад. Різдво в Швеції - сімейне свято з ялинкою. Святкування триває до 13 січня. У цей день усі танцюють навколо ялинки, знімають з неї прикраси і виносять з дому.

Різдвяні та Новорічні свята з давніх часів є довгоочікуваними, найулюбленішими, їх із нетерпінням і надією на чудо чекають всі - наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж, старшокласники, адже для них це - останнє новорічне свято в рідному ліцеї.

Усі наші виховні заходи створюють святкову Новорічну атмосферу в ліцеї, стимулюють піднесений настрій учнівських колективів.

/Files/images/19993/0-075-23-07.jpg /Files/images/19993/0-075-23-08.jpg

/Files/images/19993/0-075-23-10.jpg /Files/images/19993/0-075-23-09.jpg