Найстрашніша трагедія в історії нашої Батьківщини - Голодомор

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами. У Рубіжанському ліцеї виховують в учнів почуття поваги до історії нашого народу, її найтрагічніших сторінок. Виховують патріотів своєї держави, знайомлять дітей із трагічним минулим нашого народу. Пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників змушує всіх нас вкотре зрозуміти, ким ці криваві сторінки було написано. На єдиних годинах спілкування «Незабудка – біль душі і пам’ять серця», «Без війни, без вини…Голодомор», «Українська ніч 1933р.», «Україна пам’ятає». На тематичних інформаційних хвилинках переглядають та обговорюють відеоролік «Ти приніс мені яблуко? Де б ти не був» (згідно рекомендацій Інституту Національної пам’яті). На уроках пам’яті «Вогонь скорботи навіки», «Голод 1932-1933 років – біль серця всієї України» вшанували всіх, хто загинув у голодні роки.

Ми засуджуємо тих, хто причетний до смерті мільйонів українців у стражденні голодні роки. Віримо, що страхіття Голодомору ніколи не повториться.

/Files/images/19994/0-079-23-34.jpg /Files/images/19994/0-079-23-35.jpg