ГУ ДСНС України

З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на інформування учнів про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні, формування в учнів поняття про безпеку та різні види небезпек, правопорушення, уявлення про принципи безпечної життєдіяльності, ознайомлення учнів з небезпеками, які можуть підстерігати їх удома, розширення й поглибилення знаннь про безпечний Інтернет 8 листопада в Рубіжанський ліцей на онлайн захід завітав Головний фахівець відділу цивільного захисту Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України в Луганській області майор служби цивільного захисту Єгор Сидоренко.

Життя потребує від наших дітей уміння орієнтуватись і знаходити вихід із непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточення. Тому наша спільна задача не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підгодувати до подальшого, більш самостійного життя.

Ми дякуємо представникам ДСНС за співпрацю та змістовну інформацію для наших учнів.

/Files/images/19994/0-081-23-22.jpg /Files/images/19994/0-081-23-23.jpg